Welkom bij

RUN2DAY BAANCIRCUIT

Hét baancircuit voor Rotterdam en omstreken
MEER INFORMATIE

Het baancircuit wordt gesponsord door RUN2DAY Rotterdam 

R2D Rdam Baancircuit logo diap web
Flyer A5 R2D rdam Baancircuit_C-page-002

18 April 3000m

AV Spirit Oud-Beijerland

Informatie

9 Mei 1000m

CAV Energie Barendrecht

Informatie

16 mei 1500m

Olympus Naaldwijk

Informatie

5 Juni 1500m

CAV Energie Barendrecht

Informatie

Fortius Dordrecht

13 juni 3000m

Informatie

RA Rotterdam

4 juli 1500m

Informatie

PAC Rotterdam

22 augustus 3000m

Informatie

RA Rotterdam

26 september 5000m

Informatie

REGLEMENT RUN2DAY BAANCIRCUIT


  • 5 van de 8 wedstrijden tellen mee voor het eindklassement.

  • Bij gelijk aantal punten is de laatste wedstrijd doorslaggevend voor het eindklassement.

  • Alle deelnemers per wedstrijd worden opgenomen in het klassement.

  • Prijsuitreiking van het eindklassement is op 26 september 2019 na de 5000m bij Rotterdam Atletiek

  • Prijzen worden niet nagestuurd.

  • Kortingsbon ter waarde van €15.00 bij inlevering van startnummer te besteden bij Run2day Rotterdam

EDITIE 2019 RUN2DAY BAANCIRCUIT


STAND

Naam Vereniging Categorie Oud-Beijerland (3000m) Barendrecht (1000m) Naaldwijk (1500m) Barendrecht (1500m) Dordrecht (3000m) RA (1500m) PAC (3000m) RA (5000m) Stand (beste 5)
Khalid  Mokhtari PAC Senioren mannen 193 193 194 199         779
David Bouman PAC Senioren mannen 163 171 189 190         713
Stefan in ’t Hout PAC Senioren mannen 162 170 184 186         702
Mario  Poldervaart Onbekend Senioren mannen 168 160 181 188         697
Robbert  Mercx PAC Senioren mannen 147 146 171 176         640
Stefan van der Ploeg PAC Senioren mannen 159 135 167 168         629
Mojalefa Kloprogge U-Track Jongens Junior B 189 192   198         579
Jean-Andrew  Fingal PAC Senioren mannen   166 192 193         551
Gijs de Haan PAC Jongens Junior C 173 183   189         545
Nixon Fernandes PAC Masters mannen 176 165   191         532
Adilson M Correia Antunes da Silva PAC Masters Mannen 40+ 118 98 148 150         514
Peter van Elsacker PAC Senioren mannen   148 176 181         505
Mark de Munter Rotterdam Senioren mannen 161 158   177         496
Christian  Rasch PAC Senioren mannen 149   172 173         494
Matthijs van der Beek De Kieviten Senioren mannen 152 142 165           459
Steyn  Potuit Scorpio Jongens Junior C 143 134   160         437
Richard  Holstege AV `40 Senioren mannen   113 156 157         426
Mees  Schneider Fortius Jongens Junior D 138 114   158         410
Arie  Visser Krimpen aan den IJssel Masters Mannen 55+   100 147 151         398
Matt de Haas AV Olympus `70 Jongens Junior A     197 200         397
Milco  Hahury Rotterdam Atletiek Senioren mannen 198   198           396
Piet van Mourik Delta Sport Masters Mannen 55+ 129 115 151           395
Tomas van Wijngaarden Rotterdam Atletiek Jongens Junior B   194   197         391
Yunis abu Stitan Dreischor Senioren mannen 191   199           390
Tim  Leeman Atletiek Vereniging AAA Jongens Junior D 133 104   152         389
Jarreau Suijkerbuijk THOR Jongens Junior B 190 197             387
Chris  Knape PAC Masters Mannen 50+   93 145 147         385
Natnael Meij Avantri Jongens Junior B   181   194         375
Twan Kleijwegt Leiden Atletiek Senioren mannen   188 186           374
Marien van der Niet PAC Jongens Junior A 178     195         373
Lars  Laros Scorpio Jongens Junior B 184 187             371
Marcel  Laros Scorpio Masters Mannen 45+ 180 189             369
Niels  Laros Scorpio Jongens Junior D 185 184             369
Yvo  Oudman Rotterdam Senioren mannen   180 188           368
Thijs Staps Road Runners Etten Leur Senioren mannen 175     192         367
Ernson van den Bos THOR Jongens Junior C 181 182             363
Benjamin  Romkes Leiden Atletiek Masters Mannen 50+   177 185           362
Tommy  Wolbrink Atletiekunie Masters Mannen 45+ 120 96   146         362
Rene de Lange AV De Koplopers Masters mannen     179 183         362
Primo  Beekhuis Haag Atletiek Jongens Junior B     177 179         356
Bas Stam Rotterdam Atletiek Jongens Junior B 165     187         352
Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens Junior B   169   182         351
Maarten  Bakker AV Olympus `70 Senioren mannen 169   180           349
René  Hage AV Gouda Masters Mannen 35+ 167 173             340
Marcel  Boere PAC Masters mannen     168 169         337
Charles  Van Cauwenberghe PAC Senioren mannen   152   180         332
Hidde  Demoed PAC Senioren mannen   153 178           331
Wessel  Roks Road Runners Etten Leur Senioren mannen 160     170         330
Tom Fobbe PAC Jongens Junior B 166 163             329
Leon  Schadee PAC Senioren mannen     161 163         324
Roelof  Flierman AV Gouda Masters Mannen 40+ 164 159             323
Folkert van der Krol CAV Energie Masters Mannen 45+   147   175         322
Timo de Kok Fortius Jongens Junior C 144     172         316
Niels Nieuwenhuizen AV Spirit Oud Beijerland Jongens Junior D 156 157             313
Jan van Hoeven AV Olympus `70 Masters Mannen 50+   137 166           303
Axel  Linders Spado Jongens Junior B 157 145             302
Thijs van Deurzen AV Spirit Oud Beijerland Jongens Junior B 142 156             298
Bart  Buijs CAV Energie Senioren mannen   129   165         294
Daan van Dessel DJA Jongens Junior D 154 136             290
Rijk van Dongen MSV en AV Flakkee Senioren mannen   127   162         289
Tim  Koning PAC Jongens Junior A 137   150           287
Ditchano  Suijkerbuijk THOR Jongens Junior C 148 138             286
Stephan  Stam AV Olympus `70 Masters Mannen 40+   123 162           285
Fabio  Dudink Spado Jongens Junior B 145 139             284
Ali Shugul PAC Masters Mannen 40+ 146 124             270
Frank  Ydema CAV Energie Masters Mannen 35+   110   155         265
Paul Streep PAC Masters Mannen 65+ 126 105             231
Wouter  Engler PAC Masters Mannen 35+   85   145         230
Raf  Malais AV Spirit Oud Beijerland Jongens Pupil A 122 106             228
Casper van der Putten ESAV Asterix Senioren mannen   200             200
Lars Gerritsen AV Passaat Senioren mannen     200           200
Maikel  Peeman MSV en AV Flakkee Senioren mannen 200               200
Max Polak PAC Jongens Junior B 199               199
Tim  Verbaandert Eindhoven Atletiek Jongens Junior A   199             199
Terry  Ringlever AV Fortuna Senioren mannen   198             198
Frank Nederhand PAC Masters mannen 112 86             198
Jort Benz AV Spirit Oud Beijerland Jongens Junior B 197               197
Mitchell Franken Spado Senioren mannen   196             196
Mels  Lambregts THOR Senioren mannen 196               196
Farid  L Jahhaoui Haag Atletiek Senioren mannen     196           196
Marc Cinjee           196         196
Aimane Benchellal PAC Jongens Junior A   195             195
Jesse  Fokkenrood U-Track Jongens Junior B 195               195
Thijs  Houbiers Leiden Atletiek Jongens Junior A     195           195
Dominic  Bersee AV Olympus `70 Senioren mannen 194               194
Bastiaan van Graafeiland Rotterdam Atletiek Senioren mannen     193           193
Stan Schipperen Scorpio Jongens Junior A 192               192
Brent  Cuijpers Prins Hendrik Senioren mannen   191             191
Pieter Bakx Rotterdam Atletiek Senioren mannen     191           191
Niels  Jacobs Atletiekvereniging ATH Senioren mannen   190             190
Issam  Er-Rabhi Haag Atletiek Senioren mannen     190           190
Daan van der Velden Eindhoven Atletiek Jongens Junior A 188               188
Peter Pollemans PAC Senioren mannen     187           187
Patrick de Vos AV `56 Senioren mannen 187               187
Stefan den Ouden Haag Atletiek Senioren mannen   186             186
Wouter  Heinrich Phanos Senioren mannen 186               186
Wessel  Heil AV Aalsmeer Jongens Junior A   185             185
Rene Hage           185         185
Ivar  Meesen           184         184
Peter van der Velden Eindhoven Atletiek Masters mannen 183               183
Patrick Kwist Rotterdam Atletiek Masters mannen     183           183
Ton Hettema Rotterdam Atletiek Senioren mannen     182           182
Peer  Voesenek Scorpio Jongens Junior A 182               182
Tjebbe Hemler PAC Jongens Junior B   179             179
Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek Jongens Junior B 179               179
Bram  Veldhuizen Scorpio Jongens Junior C   178             178
Mees van der Meij           178         178
Jaimy Voogt CAV Energie Jongens Junior A 177               177
Mees  Verbrugge AV `56 Jongens Junior B   176             176
Alex Taal PAC Jongens Junior C   175             175
Bram van Druten AV Olympus `70 Jongens Junior B     175           175
Cameron  Assmann PAC Senioren mannen   174             174
Wouter  Verstraate Vereniging Zeeland Atletiek Senioren mannen 174               174
Luuk  Sluijter PAC Senioren mannen     174           174
Arco  Poot           174         174
Ruben  Vroegindeweij AV De Koplopers Senioren mannen     173           173
Jelmer  Stuijt AV `40 Jongens Junior B   172             172
Cas  Wille AV Statina Jongens Junior B 172               172
Bezuayehu  Petersen AV `56 Jongens Junior B 171               171
Tjibbe van der Veen           171         171
Stan de Deugd Spado Jongens Junior B 170               170
Oussama  Abarki Haag Atletiek Senioren mannen     170           170
Simon  Garneau Verenigde Staten Jongens Junior B     169           169
Lars  Schellekens AV Attila Jongens Junior A   168             168
Jurrian van der Valk Leiden Atletiek Senioren mannen   167             167
Bastiaan van Wendel de Joode           167         167
Randolf van Lambalgen           166         166
Coen Visser PAC Senioren mannen   164 0           164
Stefan  Claessens The Hague Road Runners Senioren mannen     164           164
Volkan  Bugur           164         164
Boris ter Bals The Hague Road Runners Senioren mannen     163           163
Erik  Stok PAC Jongens Junior B   162             162
Joey  Blangé CAV Energie Senioren mannen   161             161
Gijs  Houtman           161         161
Koen Buytenhek PAC Senioren mannen     160           160
Nicolo  Martinelli Verenigde Staten Jongens Junior B     159           159
Mark  Trewren           159         159
Aart  Baan CAV Energie Masters mannen 158               158
Ronald  Hofschreuder The Hague Road Runners Senioren mannen     158           158
Tycho  Heemskerk AV Olympus `70 Jongens Junior B     157           157
Claude  Akkerman           156         156
Lars  Roosken PAC Masters Mannen 40+   155             155
Jorrit  Ooyen Onbekend Senioren mannen 155               155
Martijn  Ham AV Olympus `70 Senioren mannen     155           155
Frederik Bakels Rotterdam Atletiek Senioren mannen   154             154
Ivan  Olthuis PAC Senioren mannen     154           154
Pieter  Klem           154         154
Sven van der Pas Scorpio Senioren mannen 153               153
Jeroen  Ruigrok AV Olympus `70 Masters mannen     153           153
Niels  Scheffers           153         153
Arnold  Vonk AV Sparta Masters mannen     152           152
Robbie van der Hoek  Rotterdam Atletiek Masters Mannen 35+   151             151
Edwin  Stolk MSV en AV Flakkee Masters mannen 151               151
Lionel  Parry PAC Senioren mannen 150               150
Martijn  Healy Spado Jongens Junior B   150             150
Maarten  Dubbeld CAV Energie Masters Mannen 35+   149             149
Vincent  Martinelli Onbekend Masters mannen     149           149
Ramon  Mol           149         149
Dominique  Frerichs           148         148
Andre Schravemade Onbekend Masters mannen     146           146
Bram  Schumacher CAV Energie Jongens Junior C   144             144
Frans  Dijkman           144         144
Michel  Hageman AV De Spartaan Masters Mannen 40+   143             143
Ian de Juncker AV Attila Jongens Junior A   141             141
Gerard  Smit AV Statina Masters mannen 141               141
Rene Sundermeijer AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 140               140
Danick  Imholz CAV Energie Jongens Junior C   140             140
Jos-Willem van de Laar Voorne Atletiek Senioren mannen 139               139
Jaco  Rip Onbekend Masters mannen 136               136
Erik  Groeneweg AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 135               135
Lars van Zwieten PAC Masters mannen 134               134
Halvar de Jager CAV Energie Jongens Junior D   133             133
Pascal  Doornhein PAC Jongens Junior C   132             132
Morris van Zandbergen Spado Jongens Junior D 132               132
Willem Bosch AV Spirit Oud Beijerland Jongens Junior C   131             131
Dyero  IJzermans Spado Jongens Junior D 131               131
Roy  Sparenburg CAV Energie Masters Mannen 40+   130             130
Jack  Govers Olympia Masters mannen 130               130
Jan  Boekel Loopgroep PK Masters Mannen 40+   128             128
Jacques de Groot Spado Masters mannen 128               128
Chrisje  Schrauwen AV Rucphen `90 Masters mannen 127               127
Nick  Winkelman PAC Senioren mannen   126             126
Nick Winkelman PAC Senioren mannen   126             126
Giel van Veen PAC Jongens Junior D   125             125
Bjarne  Maas Spado Jongens Junior D 125               125
Francis  Sonnemann Onbekend Masters mannen 124               124
David van der Velden Rotterdam Atletiek Jongens Pupil A 123               123
Joeri  Willems PAC Senioren mannen   122             122
Marc  Wissing AV Gouda Masters Mannen 50+   121             121
Johan de Gelder Onbekend Masters mannen 121               121
Wander van Baalen Onbekend Senioren mannen   120             120
Marnix de Kunder CAV Energie Jongens Junior D   119             119
Marco  Vroegindeweij AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 119               119
Henrik  Barendregt Fortius Masters Mannen 40+   118             118
Armand  Osseweijer AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 117               117
Ewoud  Boer CAV Energie Jongens Junior B   117             117
Ivar  Noordhoek Delta Sport Jongens Junior B   116             116
Rik den Duijn ARV Ilion Jongens Junior D 116               116
Wessel  Winkelhuijzen AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 115               115
Sjaak  Blaak AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 114               114
Wim  Schutrups AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 113               113
Milan van Holsteijn AV `40 Jongens Pupil A   112             112
Nelson  Lima CAV Energie Masters Mannen 45+   111             111
Nico van de Wetering AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 111               111
Ed  Becude AV Spirit Oud Beijerland Senioren mannen 110               110
Cédric de Jager CAV Energie Jongens Junior D   109             109
Bas  Both AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 109               109
Malcolm  Taylor Rotterdam Atletiek Masters Mannen 50+   108             108
Piet van der Velden CAV Energie Masters mannen 108               108
Quinten  Steijns Spado Jongens Junior C   107             107
John  Bakker AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 107               107
Wilco  Dekker AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 106               106
Walter  Rehaen AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 105               105
Richard  Visser AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 104               104
Finn  Heuving CAV Energie Jongens Junior D   103             103
Guus  Doodeman AV `40 Jongens Pupil A   102             102
Jeroen  Vreugdenhil AV Statina Masters Mannen 50+   101             101
Freek  Bosveld Fortius Jongens Junior D   99             99
Merijn  Stuijt AV `40 Jongens Pupil A   97             97
Michel de Kraker PAC Masters mannen   95             95
Andre  Dias Scarano AV `40 Jongens Pupil A   94             94
Peter  Verweij CAV Energie Masters Mannen 55+   92             92
René  Huitema Rotterdam Atletiek Masters Mannen 45+   91             91
Bas  Bosveld Fortius Masters mannen   90             90
Fulvio  Scarano AV `40 Masters Mannen 50+   89             89
Henk  Geene CAV Energie Masters Mannen 50+   88             88
Jakob  Schneiders AV `40 Jongens Pupil A   87             87
Bruce  Levenswaard AV Fortuna Jongens Pupil A   84             84
Geerten  Verbeet CAV Energie Masters Mannen 55+   83             83

Naam Vereniging Categorie Oud-Beijerland (3000m) Barendrecht (1000m) Naaldwijk (1500m) Barendrecht (1500m) Dordrecht (3000m) RA (1500m) PAC (3000m) RA (5000m) Stand (beste 5)
Parel van Nieuwkoop CAV Energie Meisjes Junior C 84 67 87 87         325
Corinde van Es PAC Senioren vrouwen   99 100 99         298
Inga  Michejenko AV Olympus `70 Masters vrouwen   96 98 100         294
Emma van Mourik Delta Sport Senioren vrouwen 88 86 92           266
Willy  Bakker PAC Senioren vrouwen 78 68   86         232
Diane van Es PAC Meisjes Junior A 100 100             200
Sanne Mooldijk PAC Meisjes Junior A 99   99           198
Elsemieke Kin PAC Senioren vrouwen 96     95         191
Larissa  Schut Rotterdam Atletiek Senioren vrouwen   92 97           189
Bieke Schipperen Scorpio Meisjes Junior D   91   97         188
Annemerel de Jongh AV Olympus `70 Masters vrouwen     93 94         187
Lotte de Visser CAV Energie Meisjes Junior B 92 94             186
Lotte  Bakx THOR Meisjes Junior A 91   90           181
Stephanie  Broere PAC Senioren vrouwen 94 81             175
Lynn van Toledo AV Olympus `70 Senioren vrouwen 80   88           168
Madelief  Verweij PAC Meisje Junior B 76   84           160
Frederique  Welle Donker AV Fortuna Masters vrouwen   61 85           146
Claudia  Klootwijk AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Pupil A 79 63             142
Anna  Eikendal Ciko `66 Meisjes Junior B   98             98
Marije  Hijman PAC Meisjes Junior A 98               98
Marit  Griep           98         98
Emmy van den Berg Prins Hendrik Meisjes Junior B   97             97
Noor  Dekker Onbekend Senioren vrouwen 97               97
Marta  Moreno Leiden Atletiek Meisjes Junior B     96           96
Emma  Kok           96         96
Aniek  Aper Rotterdam Atletiek Senioren vrouwen   95             95
Lisan  Duijvestijn AV Olympus `70 Senioren vrouwen     95           95
Merlijne van Doorn AV Atverni Meisjes Junior D 95               95
Maud van Sintmaartensdijk Voorne Atletiek Masters vrouwen     94           94
Lotte  Aerts AV Generaal Michaelis Meisjes Pupil A 93               93
Noa  Hoondert AV 1923 Meisjes Junior A   93             93
Henrieke  Prins           93         93
Nila  Knoester           92         92
Nadine de Jong AV Olympus `70 Senioren vrouwen     91           91
Danica  Willemen           91         91
Anouk van Gils Spado Senioren vrouwen   90             90
Petra  Bruijs Spado Masters vrouwen 90               90
Isabel  Cadogan           90         90
Amy Van den Broek Langstraat Masters vrouwen 89               89
Linda  Koper Onbekend Masters vrouwen     89           89
Sophie  Eikendal Ciko `66 Meisjes Junior D   89             89
Rosa  Buijs           89         89
Sanne van Beek PAC Meisjes Junior A   88             88
Roshwita  Holstein           88         88
Hebe  Chadwick AV `40 Meisjes Junior D   87             87
Luanna  Vergeer Spado Meisjes Junior D 87               87
Ilse  Goudswaard Delta Sport Meisjes Junior B 86               86
Irene  Aldersma Haag Atletiek Meisjes Junior B     86           86
Pippa  Chadwick AV `40 Meisjes Pupil A   85             85
Ruchama  Houtzager Delta Sport Meisjes Junior B 85               85
Chiara Van Sambeek AV `40 Meisjes Junior C   84             84
Lila van Nieuwkoop CAV Energie Senioren vrouwen   83             83
Valerie  Holleman AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Pupil A 83               83
Diede Diederiks PAC Masters vrouwen   82             82
Ella van Veen AV Statina Meisjes Junior A 82               82
Puck  Malais AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Junior C 81               81
Merle de Zwart Rotterdam Atletiek Masters vrouwen   80             80
Froukje  Mons CAV Energie Masters vrouwen   79             79
Hannah  Reijenga Fortius Masters vrouwen   78             78
Britte de Lange AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 77               77
Zoë Van Gils PAC Masters vrouwen   77             77
Eva van Wijngaarden Rotterdam Atletiek Masters vrouwen   76             76
Fee Van Overdam CAV Energie Masters vrouwen   75             75
Margriet  Schutrups AV Spirit Oud Beijerland Senioren vrouwen 75               75
Gonda  Boer CAV Energie Masters vrouwen   74             74
Marja  Sundermeijer AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 74               74
Lieke  Vreugdenhil AV Statina Masters vrouwen   73             73
Noortje  Bosch AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 73               73
Kim  Pegels AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Pupil A 72               72
Stella  Benca AV `40 Meisjes Pupil A   72             72
Norah van den Berg AV Fortuna Meisjes Pupil A   71             71
Tamar  Tuppert AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Junior D 71               71
Mariska  Stam AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 70               70
Tess  Homan AV `40 Meisjes Pupil A   70             70
Selena de Jong AV `40 Meisjes Pupil A   69             69
Suzanne  Agterberg AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 69               69
Bernedette vd Kolk AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 68               68
Anne  Lagerwerf AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Junior B 67               67
Aila  Derks AV `40 Meisjes Pupil A   66             66
Lea  Melis AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 66               66
Anieke  Wierenga PAC Masters Vrouwen 45+   65             65
Tineke  Schutrups – Duyvendak AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 65               65
Bertina  Maasbach AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 64               64
Elin van den Berg Rotterdam Atletiek Meisjes Pupil A   64             64
Sandra  Hilhorst AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 63               63
Cindy van Gameren AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 62               62
Nynke van der Geest CAV Energie Meisjes Junior D   62             62
Manon vd Bosch AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 61               61
Anne  Visser Avantri Senioren vrouwen   60             60
Evelyne  Tol AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 60               60
Marike  Wessing CAV Energie Masters Vrouwen 55+   59             59
Roelie ten Kate AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 59               59
Janita van Putten AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 58               58
Wil  Vos CAV Energie Masters Vrouwen 60+   58             58
Bianca van den Berg AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 57               57
Paola  Caleffi CAV Energie Masters Vrouwen 50+   57             57
Anja  Hoogwerf AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 56               56
Ashley  Levenswaard AV Fortuna Meisjes Pupil C   56             56
Esther  Landaal CAV Energie Masters Vrouwen 45+   55             55
Miranda  Goudswaard AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 55               55
Wilma van Eymeren AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 54               54

 

EDITIE 2018 RUN2DAY BAANCIRCUIT


EINDSTAND

MANNEN

VROUWEN

BAANCIRCUIT 2017


EINDSTAND

MANNEN

VROUWEN

PRIJZEN RUN2DAY BAANCIRCUIT


Per wedstrijd zijn de volgende prijzen beschikbaar: 60,- / 40,- / 20,- (voor mannen en vrouwen). Voor verbetering van het baanrecord is een bonus van 50,- beschikbaar. Het prijzenschema 2019 voor het klassement is voor mannen en vrouwen gelijk en is als volgt:

  • Winnaar: Prijzengeld €150

  • Nummer 2: Prijzengeld €100

  • Nummer 3: Prijzengeld €50

CONTACT RUN2DAY BAANCIRCUIT


Voor vragen over het Run2Day Baancircuit kun je onderstaand formulier invullen: