Welkom bij

RUN2DAY BAANCIRCUIT

Hét baancircuit voor Rotterdam en omstreken
MEER INFORMATIE

Het baancircuit wordt gesponsord door RUN2DAY Rotterdam 

baancircuit 2023
agenda baancircuit

18 april 3000m

AV Spirit

15 mei 1000m

CAV Energie

5 juni 1500m

RA Atletiek

11 juli1500m

CAV Energie

23 augustus 3000m

PAC Rotterdam

3 september 5000m

RA Atletiek

REGLEMENT RUN2DAY BAANCIRCUIT


  • Indien men voor het eindklassement in aanmerking wil komen dient men 4 van de 6 wedstrijden te lopen

  • Bij gelijk aantal punten is de laatste wedstrijd doorslaggevend voor het eindklassement.

  • Alle deelnemers per wedstrijd worden opgenomen in het klassement.

  • Prijsuitreiking van het eindklassement is na de laatste wedstrijd

  • Prijzen worden niet nagestuurd.

  • Kortingsbon ter waarde van €15.00 bij inlevering van startnummer te besteden bij Run2day Rotterdam

PRIJZEN RUN2DAY BAANCIRCUIT


Per wedstrijd zijn de volgende prijzen beschikbaar: 60,- / 40,- / 20,- (voor mannen en vrouwen). Voor verbetering van het baanrecord is een bonus van 50,- beschikbaar. Het prijzenschema voor het klassement is voor mannen en vrouwen gelijk en is als volgt:

  • Winnaar: Cadeaubon Run2Day Rotterdam €150

  • Nummer 2: Cadeaubon Run2Day Rotterdam €100

  • Nummer 3: Cadeaubon Run2Day Rotterdam €50

BAANCIRCUIT UITSLAGEN


Positie Naam Vereniging Categorie Spirit (3000m) Energie (1000m) RA (1500m) Energie (1500m) PAC (3000m) RA (5000m) Stand (beste 4)
1
Milco Hahury
RDAM SEN-M 200 200 200 200     800
2 Tomas van Wijngaarden Rotterdam Atletiek JJB 199 197 197   198   791
3 Marco van Etten Rotterdam Atletiek Senioren Mannen   186 187 181 194   748
4 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek M50   183 170 169 184   706
5 Ton Hettema Rotterdam Atletiek MSen   190 115 186 191   682
6 Wouter Aarts PAC MAS-M 170 167   165 161   663
7 Erik Roosken FORT MAS-M 176 175 153   159   663
8 Matthias  Treurniet AV Fortuna Jongens Junior C2 192 198 194       584
9 Rogier Monshouwer DAV Kronos MSen   152 131 145 152   580
10 Khalid  Mokhtari PAC MSen     196 183 196   575
11 Ivar  Meesen Rotterdam Atletiek U20 Mannen 189 195 189       573
12 Marnix de Kunder CAV Energie U18 Mannen   192 184 187     563
13 Pieter Bakx Rotterdam Atletiek Masters Mannen     185 184 190   559
14 Wouter Engler PAC M40   137 114 141 149   541
15 George Kwekel Rotterdam Atletiek Senioren Mannen   185 177 177     539
16 Stefan  Buit CAV Energie Msen 186 189 120       495
17 Danny Verheezen PAC Senioren Mannen   179 119   176   474
18 Bastiaan van Wendel de Joode ENRG MAS-M 187   110   177   474
19 Cornelis Verboom AVTR MAS-M 166 157 132       455
20 Henrik Barendregt Fortius Masters Mannen 45+   173 113 151     437
21 Chris Knape PAC Masters Mannen 55+     127 140 148   415
22 Simon Grannetia AV De Spartaan Senioren Mannen     199 198     397
23 Emiel Berghout PAC MSen       196 199   395
24 Bereket Petersen AV56 SEN-M 195 199         394
25 Jan-Willem Roelse González Running team MSen 194   191       385
26 Niels  Baljet Rotterdam Atletiek MSen     192 192     384
27 Joep den Dulk LATL U18-M 190 193         383
28 Alvin  Severijn ARV Ilion MSen       191 192   383
29 Robin Kuiper AV Sparta SEN-M     182   188   370
30 Raigen Kool AV Gouda JJD2   187 174       361
31 Jelle Ruigrok SPOB U20-M 185     176     361
32 Arjan Akkermans PAC MSen     167   185   352
33 David Bouman PAC MSen 184     166     350
34 Joost van Esch Rotterdam Atletiek SEN-M     175 174     349
35 Jesse Van Hofwegen PAC SEN-M     164   181   345
36 Boet Van Hove AV Trias U16 Mannen   178 161       339
37 Alexander Kooiman PAC Senioren Mannen   177   161     338
38 Kobe De Jong Rotterdam Atletiek U18 Mannen   181 156       337
39 Joost Van den Broek Rotterdam Atletiek Senioren Mannen   182   155     337
40 Ramon  Vaandrager PAC Jongens Junior D1 178       156   334
41 Menno de Jong PAC MSen     166 168     334
42 Cornee van der Waal PAC MSen     154   179   333
43 Michel van Wijngaarden PAC M45   168     164   332
44 Luuk Boutkan AV Olympus `70 U16 Mannen     165 160     325
45 Laurent Dieste Rotterdam Atletiek Senioren Mannen     160 164     324
46 Daniel Schuller THOR U16-M 167   157       324
47 Jaap Stijlaart Triathlon MAS-M 169     149     318
48 Matthew Weaver PAC Senioren Mannen     151   165   316
49 Tomas Giele PAC Senioren Mannen   166 148       314
50 Jamie Claus PAC U16-M 161     152     313
51 Jamie van Delden Rotterdam Atletiek Jongens Junior C     155 153     308
52 Hugo van den Ochtend AV Olympus `70 Mmas   164   144     308
53 Matthijs van der Beek PAC SEN-M     145   162   307
54 Thijs De Blaeij PAC Senioren Mannen     140   166   306
55 Peter  Sliep Rotterdam Atletiek MMas     146 156     302
56 Frank  Ydema CAV Energie MMas 164   133       297
57 Frank Drenth PAC MSen     139   157   296
58 Pieter de Jong PAC Masters Mannen 45+     141   154   295
59 Henk van Leeuwen AV Pallas `93 Senioren Mannen     118 173     291
60 Jeroen Demmers PAC M45     135   153   288
61 Wouter van den Berg PAC M35   171 111       282
62 Tobias De Jong Rotterdam Atletiek U16 Mannen   154 121       275
63 Jochem Wiersma AV Passaat U18-M         200   200
64 Bram van Druten AV Olympus `70 U20-M       199     199
65 Thijmen Lek AV36 U20-M 198           198
66 Lode Van Tente Belgie Senioren Mannen     198       198
67 Yoram Polak AV Passaat SEN-M         197   197
68 Twan Altorf SPTN SEN-M 197           197
69 Philipp Tabert Duitsland U23 Mannen       197     197
70 Pieter Fallaux CAV Energie U20 Mannen   196         196
71 Carsten Kok FORT U20-M 196           196
72 Sibren Lochs Hellas Utrecht Senioren Mannen     195       195
73 Pepijn Greeven Phanos Senioren Mannen       195     195
74 Jenne Huysmans Belgie U18-M         195   195
75 Yvo Oudman PAC MMas   194         194
76 Corné Timmer AV Aalsmeer Senioren Mannen       194     194
77 Stach van der Windt KAVH U20-M 193           193
78 Robin de Haan SC Reeuwijk U20-M         193   193
79 Lars van Aalst Erasmus UR Roadrunners Senioren Mannen     193       193
80 Dani Meisen AV Unitas U18 Mannen       193     193
81 Jesse Niesing KAVH U20-M 191           191
82 Dennis Buys Avantri Senioren Mannen   191         191
83 Jesper Nijboer PAC MSen       190     190
84 Jasper Van Wezel AV Cifla U20 Mannen     190       190
85 Koen Kuipers AV De Koplopers MSen       189     189
86 Dirk van den Broek Ciko `66 M50         189   189
87 Tjebbe Hemler PAC Senioren Mannen     188       188
88 Lars van der Kraan AV Olympus `70 U16 Mannen   188         188
89 Eelco Riemens ILIO SEN-M 188           188
90 Cameron Assmann PAC Senioren Mannen       188     188
91 Rene Kuijs PAC M40         187   187
92 Kevin Versprille PAC SEN-M         186   186
93 Bastiaan van Graafeiland Rotterdam Atletiek Senioren Mannen     186       186
94 Torsten Meijer AV Olympus `70 U18 Mannen       185     185
95 Roelof Flierman AV Gouda Masters Mannen   184         184
96 Tom Nefs PAC SEN-M         183   183
97 Koen Steenblok AV56 U18-M 183           183
98 Koen de Nijs Rotterdam Atletiek Senioren Mannen     183       183
99 Tim Koning PAC MSen 182           182
100 Rachid Mohammadi AV Atos M55         182   182
101 Bram Schumacher CAV Energie U18 Mannen       182     182
102 Max Veerbeek Nijmegen Atletiek U18 Mannen     181       181
103 Jan van der Wal FORT MAS-M 181           181
104 Vincent Perquin Leiden Atletiek U23 Mannen       180     180
105 Tim Leeman Fortius U20 Mannen   180         180
106 Kaj van Geffen AV Pallas `93 U23-M         180   180
107 Jasper Zuidhof AV56 SEN-M 180           180
108 Hidde Kuiper Nijmegen Atletiek U18 Mannen     180       180
109 Tijs Mol KAVH U18-M 179           179
110 Stijn van Geene Phanos Senioren Mannen       179     179
111 Peter van Elsacker PAC MSen     179       179
112 Zerezgi Kidane THOR Senioren Mannen     178       178
113 Wesley van Dalen ARV Ilion Senioren Mannen       178     178
114 Maurits Kroon PAC U23-M         178   178
115 Hans Quist SPDO MAS-M 177           177
116 Tijmen Ravesteijn PAC Jongens Junior C   176         176
117 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atletiek U18 Mannen     176       176
118 Mark de Munter PAC SEN-M         175   175
119 Jimmy Boon NED SEN-M 175           175
120 Angelo Visser AV Hera U23 Mannen       175     175
121 Sjaak Van der Linde RDAM MAS-M 174           174
122 Robert Willemse Rotterdam Atletiek Masters Mannen 55+   174         174
123 Aart van de Velde Delta Sport M35         174   174
124 Ruben van Roosmalen Fortius   173           173
125 Milan van Holsteijn PAC U18 Mannen     173       173
126 Matthew Harvey PAC M40         173   173
127 Peter Loopik Fortius Masters Mannen 40+   172         172
128 Jeroen Jonker PAC U18-M         172   172
129 Ivar Engels Dynamica ADSV U18 Mannen       172     172
130 Frederik Bakels Rotterdam Atletiek Senioren Mannen     172       172
131 Felix Linders SPDO U18-M 172           172
132 Tijmen Van Tuyll KAVH U18-M 171           171
133 Richard van Waardenburg AV Pallas `93 M45         171   171
134 Maarten  Bakker AV Olympus `70 MSen       171     171
135 Abenaezer Abraham iftar Rotterdam Atletiek JJC1     171       171
136 Tim De Mooij Leiden Atletiek U23 Mannen       170     170
137 Michiel Hulleman Atletiek Abcoude Masters Mannen 40+   170         170
138 Jelle van Buuren PAC M35         170   170
139 Stefan in’t Hout PAC MSen     169       169
140 Samuel Hulleman Atletiek Abcoude U12 Mannen   169         169
141 Menno van Rosmalen Fortius SEN-M         169   169
142 Ron Legemaate ILIO MAS-M 168           168
143 Barend Klein AV Passaat M45         168   168
144 Arthur  Camps Rotterdam Atletiek MSen     168       168
145 Ivan Olthuis PAC SEN-M         167   167
146 Ischa Sachs AV 1923 U20 Mannen       167     167
147 Rene Sundermeijer SPOB MAS-M 165           165
148 Henri Havinga AV `40 M60   165         165
149 Senna Mol NED U18-M 163           163
150 Roland van Daalen Rotterdam Atletiek MMas     163       163
151 Karsten Uil Rotterdam Running Ambassadors Masters Mannen 40+   163         163
152 Gijs Bosman PAC M40         163   163
153 Finn Rademaker AV Aalsmeer U18 Mannen       163     163
154 Swen van Schaik Avantri U15 Mannen   162         162
155 Kees Alblas NED MAS-M 162           162
156 Kameron Harder Rotterdam Atletiek Senioren Mannen     162       162
157 Jordin Bijstra Haag Atletiek Senioren Mannen       162     162
158 Coen Peelen AV Sparta MMas   161         161
159 Winston van Gemd Rotterdam Atletiek MMas   160         160
160 Ernest van der Kwast PAC M40         160   160
161 Anton Mol NED MAS-M 160           160
162 Ulises Valiente Spanje U18 Mannen     159       159
163 Sietse Maat THOR Masters Mannen 60+   159         159
164 Ron Meijer AV Olympus `70 Masters Mannen 45+       159     159
165 Joost Breukels SPOB MAS-M 159           159
166 Stan van Reenen CAV Energie U14 Mannen   158         158
167 Olivier Verhaar Rotterdam Atletiek Senioren Mannen     158       158
168 Mees Schneider Fortius U20 Mannen       158     158
169 Lenn Boer FORT U16-M 158           158
170 Georg Maureder PAC M35         158   158
171 Stijn ten Brink Fortius U20 Mannen       157     157
172 Ron Huizer NED MAS-M 157           157
173 Wilco de Wijze SPOB MAS-M 156           156
174 Leander Ravesteijn PAC U15 Mannen   156         156
175 Thomas White avVN M55         155   155
176 Thomas Hordijk CAV Energie U15 Mannen   155         155
177 Leendert in ’t Veld SPOB MAS-M 155           155
178 Stephan Eekman AV Spirit Oud Beijerland Senioren Mannen       154     154
179 Sebastiaan De Rooij SPOB U16-M 154           154
180 Lars Van Zwieten PAC Masters Mannen 45+   153         153
181 Jan Van Bennekom NED MAS-M 153           153
182 Twan Buijs Haag Atletiek U20 Mannen     152       152
183 Peter Bruins NED MAS-M 152           152
184 Leule Abraham iftar Rotterdam Atletiek Jongens Junior D   151         151
185 Joeri Willems PAC M35         151   151
186 Bram Varga SPOB MAS-M 151           151
187 William Beckwith Belgie Senioren Mannen     150       150
188 Marko Siepelinga SPOB MAS-M 150           150
189 Julian Uil PAC U13 Mannen   150         150
190 Jan Luijsterburg PAC M50         150   150
191 Dion Ruijter ARV Ilion U23 Mannen       150     150
192 Wouter Van der Meide NED MAS-M 149           149
193 Raymond Laffeber Atletiek Vereniging AAA Masters Mannen 50+   149         149
194 Martijn Baten Rotterdam Atletiek MSen     149       149
195 Tobias Uil PAC U14 Mannen   148         148
196 Jesper Mol AV Passaat U18 Mannen       148     148
197 Gerard Oudijk SPOB MAS-M 148           148
198 Richard  Holstege AV `40 MSen       147     147
199 Mátyás Csapó Erasmus UR Roadrunners Senioren Mannen     147       147
200 Jeroen Van Waardenburg NED SEN-M 147           147
201 Daniël Harmsen ARV Ilion U13 Mannen   147         147
202 Luke Hendrison CAV Energie U13 Mannen   146         146
203 Ger Van de Werken NED MAS-M 146           146
204 Fabian Ruijter ARV Ilion U20 Mannen       146     146
205 Rutger Agterberg SPOB MAS-M 145           145
206 Jacques de Groot Spado Masters Mannen 60+   145         145
207 Rob van Dijk SPOB MAS-M 144           144
208 Fabian Sauer Erasmus UR Roadrunners Senioren Mannen     144       144
209 Dax Adriaanse CAV Energie U13 Mannen   144         144
210 Stefan  Bloemendaal Onbekend MSen     143       143
211 Sjoerd Potuit CAV Energie U13 Mannen   143         143
212 Leen van den Heuvel AAA MAS-M 143           143
213 Boris van den Ochtend AV Olympus `70 U14 Mannen       143     143
214 Milan van de Weerd CAV Energie U13 Mannen   142         142
215 Marijn Rodenburg Rotterdam Atletiek Masters Mannen 35+     142       142
216 Hans Molenaar CAV Energie Masters Mannen 45+       142     142
217 Aart Van de Breevaart-bravenboer NED MAS-M 142           142
218 Ron vd Berg SPOB MAS-M 141           141
219 Jesse Bakker CAV Energie U14 Mannen   141         141
220 Jaïr Velthuizen CAV Energie U13 Mannen   140         140
221 Hugo Jochims CAV Energie U13 Mannen   139         139
222 Scott Starrenburg AV Olympus `70 Senioren Mannen     138       138
223 Buruk Haile CAV Energie U12 Mannen   138         138
224 Bastiaan Zwinkels AV Olympus `70 Masters Mannen 45+     137       137
225 Jayme de Neve AV Fortuna U16 Mannen     136       136
226 Daan Buitendijk CAV Energie U13 Mannen   136         136
227 Lauren Maurice Blinkhof Erasmus UR Roadrunners Senioren Mannen     134       134
228 Marnix De Zeeuw Rotterdam Atletiek Masters Mannen 45+     130       130
229 Tommy Wolbrink Atletiekunie Masters Mannen 50+     129       129
230 Spas Gueorguiev Loopgroep Aart Stigter Masters Mannen 45+     128       128
231 Levi Janssen Nijmegen Atletiek Senioren Mannen     126       126
232 Joris  Wulfert Erasmus UR Roadrunners Msen     125       125
233 Lars Roosken Rotterdam Atletiek Masters Mannen 45+     124       124
234 Martynas Rimkevicius Phanos Senioren Mannen     123       123
235 Steven Schless Rotterdam Atletiek MSen     122       122
236 Ilias El Khattabi Rotterdam Atletiek Senioren Mannen     117       117
237 Habtom Okbamichael Rotterdam Atletiek MSen     116       116
238 Bart Eigenraam AV Fortuna Masters Mannen 35+     112       112
239 Michiel van Gorp PAC Senioren Mannen     109       109
240 Wietse Pruymboom Tempo AV U18 Mannen     108       108
241 Pier van der Ploeg AV Triathlon U20 Mannen     107       107
Positie Naam Vereniging Categorie Spirit (3000m) Energie (1000m) RA (1500m) Energie (1500m) PAC (3000m) RA (5000m) Stand (beste 4)
1 Tessa Nieuwenhuizen RDAM SEN-V 96 96 97 99 100   392
2 Claudia  Klootwijk AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Junior D2 94 91 91   98   374
3 Joanne  Star CAV Energie Meisjes Junior D2 91 92 93   96   372
4 Veerle van Aert CAV Energie Meisjes Junior D1 93 94 94 89     370
5 Laurien te Nijenhuis Rotterdam Atletiek Vsen   99 98 98     295
6 Selena de Jong AV `40 Meisjes Junior C 95 95   95     285
7 Elin van den Berg Rotterdam Atletiek Meisjes Junior C   87 95   97   279
8 Larissa Schut Rotterdam Atletiek Vsen   100 96       196
9 Hannah Reijenga CAV Energie U20 Vrouwen   97   94     191
10 Luanna Vergeer THOR MJC2 97     88     185
11 Bibi de Geest AV Gouda U15 Vrouwen   89 86       175
12 Valerie Holleman AV Spirit Oud Beijerland MJC1   86 81       167
13 Annelies Kingma-Vos CAV Energie Masters Vrouwen   81   80     161
14
Inez Bernard KAVH SEN-V 100           100
15 Irene van der Reijken Rotterdam Atletiek Senioren Vrouwen     100       100
16 Nina Baltus Leiden Atletiek Senioren Vrouwen       100     100
17 Nikki Van Gool Gloria Atletiek U23-V 99           99
18 Ijke Mourits AV Trias Senioren Vrouwen     99       99
19 Dione Schipper Ciko `66 U20-V         99   99
20 Sanne van Beek PAC SEN-V 98           98
21 Livia Damhuis AV Atverni U14 Vrouwen   98         98
22 Eva Reijenga Fortius U20 Vrouwen       97     97
23 Marina Voronina Haag Atletiek Masters Vrouwen 40+       96     96
24 Janneke Berkhof Rotterdam Atletiek V35         95   95
25 Aarna Thakare AV Atverni U14 Vrouwen   93         93
26 Inaya Yahyaoui Almere `81 U16 Vrouwen       93     93
27 Merle de Zwart Rotterdam Atletiek Vsen     92       92
28 Fenne Ruigrok AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Junior D 92           92
29 Zoë van Dam AV Sparta U18 Vrouwen       92     92
30 Esra Zijderlaan Scorpio U23 Vrouwen       91     91
31 Merel van der Horst Rotterdam Atletiek Meisjes Junior C     90       90
32 Angela van Haaften GRST SEN-V 90           90
33 Celine Struijvé AV Cifla U12 Vrouwen   90         90
34 Layana Chrafih PAC U18 Vrouwen       90     90
35 Soraya el Bouazzaoui AV Gouda Meisjes Junior D     89       89
36 Elise Mol AV56 U16-V 89           89
37 Carlijne Van der Maarel AV Passaat Meisjes Junior D   88         88
38 Miek Sluijter Rotterdam Atletiek Meisjes Junior C     88       88
39 Lillie Gerdes THOR U14-V 88           88
40 Anouk Geervliet PAC MJD2     87       87
41 Marijke Kienhuis SPOB MAS-V 87           87
42 Fycke Trinthamer AV Sparta U15 Vrouwen       87     87
43 Bethy Van den Heuvel NED MAS-V 86           86
44 Laura van Stralen AV Atverni U23 Vrouwen       86     86
45 Anouk Perey Rotterdam Atletiek Vsen     85       85
46 Cia Smulders ACHL MAS-V 85           85
47 Kristina Monster CAV Energie U16 Vrouwen   85         85
48 Emma Iedema AV Sparta Senioren Vrouwen       85     85
49 Amber van Dijke Trackstars Meisjes Junior C       84     84
50 Loes Rijsoort NED MAS-V 84           84
51 Noor Krispijn CAV Energie U15 Vrouwen   84         84
52 Elisabeth den Boer Rotterdam Atletiek Senioren Vrouwen     84       84
53 Annelot Bruins NED U14-V 83           83
54 Aneta Zawadzinska ARV Ilion U13 Vrouwen   83         83
55 Linda Koper AV Olympus `70 Masters Vrouwen 40+     83       83
56 Nyncke Trinthamer AV Sparta U15 Vrouwen       83     83
57 Lora  Poposka Rotterdam Atletiek MJB     82       82
58 Marianne Muijzer NED MAS-V 82           82
59 Quincy Nederlof CAV Energie U13 Vrouwen   82         82
60 Sterre Houtzager Dynamica ADSV U16 Vrouwen       82     82
61 Lynn van Toledo AV Olympus `70 Vsen       81     81
62 Karuna Torenvliet NED U18-V 81           81
63 Marja Sundermeijer SPOB MAS-V 80           80
64 Petra Bruijs Spado Masters Vrouwen 55+   80         80
65 Alison Zeilstra Erasmus UR Roadrunners Senioren Vrouwen     80       80
66 Izabella Pruss NED MAS-V 79           79
67 Fay Claus PAC U13 Vrouwen   79         79
68 Marie-jose Torenvliet NED MAS-V 78           78
69 Hosana Haile CAV Energie U9 Vrouwen   78         78
70 Lea Melis SPOB MAS-V 77           77
71 Elin Ketting CAV Energie U14 Vrouwen   77         77
72 Hanja Slabbekoorn SPOB MAS-V 76           76
73 Esmee Brand CAV Energie U11 Vrouwen   76         76
74 Cindy van Gameren SPOB MAS-V 75           75
75 Yfke Smit CAV Energie U12 Vrouwen   75         75
76 Karen Ketting SPOB MAS-V 74           74
77 Marian Beverloo SPOB MAS-V 73           73
78 Sary vd Zande SPOB MAS-V 72           72
79 Jacqueline Smit SPOB MAS-V 71           71
80 Joyce de Lange SPOB MAS-V 70           70
81 Elsje Holtz SPOB MAS-V 69           69
82 Lia vd Meer SPOB MAS-V 68           68
83 Wilma van Eijmeren SPOB MAS-V 67           67

EINDSTAND

MANNEN 2022

VROUWEN 2022

MANNEN 2021

VROUWEN 2021

MANNEN 2020

VROUWEN 2020

MANNEN 2019

VROUWEN 2019

MANNEN 2018

VROUWEN 2018

MANNEN 2017

VROUWEN 2017